Dhoma fëmijësh


Dhoma fëmijësh sipas dëshirës.

2013-11-20
Çmimi 500.00 EUR 500.00 EUR   450.00 EUR ( )
Vendi prodhimit Mobileri Okazion
Garancion 10 vjet
Disponueshmëria Ne dispozicion
Shfaqur në kategorinë Mobilje dhe kuzhina
Shpërndaj

Mobileri Okazion

Adresa: Tiranë

Telefoni: +355692295356, 042236798

Web faqe:

Vendi: Tiranë | Shqipëri

Viti themelimit: 2013

Numri i punëtorëve: 5 - 10 persona


Produkte tjera nga Mobileri Okazion