logo-mobileri-okazion

Mobileri OkazionAdresa Tiranë
Vendi Tiranë, Shqipëri
Telefoni # +355692295356, 042236798
Fax # Ska informatë
Web Faqe Ska informatë
Rrjete sociale
Numri i punëtorëve 5 - 10 persona
Viti themelimit 2013

MOBILERI OKAZION ESHTE LIDER I MOBILERISE ITALIANE NE SHQIPERI PREJ 15 VJETESH. MOBILOJME SHTEPITE, ZYRAT, HOTELET ME MOBILJE TE REJA ITALIANE ME PERMASA STANDARTE OSE ME POROSI. INVESTIMI YNE ME I RI KA QENE PIKERISHT NE MAKINERI MODERNE PER PRODHIMIN E MOBILJEVE SIPAS POROSISE TE KLIENTIT GJE QE NA LEJON TE MBAJME CMIMIN E ULET DHE CILESINE E LARTE. AKTUALISHT JEMI DHE PUNISHTJA ME E MADHE NE TIRANE PER PRODHIMET ME POROSI.

ARKITEKT FALAS NE SHTEPINE TENDE.
Sapo te bleni dicka na e lini ne cdo shqetesim sepse do te mendojme ne per te bere gjithcka. Nje nga Arkitektet tane te qualifikuar do te bej te gjitha matjet e nevojshme ne shtepite tuaj per te perfeksionuar projektin. Eksperienza jone e madhe ne sherbimin tend.

MOBILOJME SHTEPINE BASHKE ME TY
Nqs deshiron te mobilosh shtepine tende bashke me ne kerko ndihmen e nje prej mobiliereve tane profesionist i cili do te ndihmoje me eficence dhe kreativitet per ti dhene forme deshires tende.

NE SHERBIM TE KLIENTIT
Klienti eshte qendra e universit e mobilerise tone dhe ti japim atij te gjithe kujdesin dhe ndihmen per te cilen ka nevoje eshte nje detyre primare per ne. Per kete arsye ne e ndjekim ate ne te gjitha fazat e veprimtarise me ne duke filluar qe nga vizita e pare qe beni ne mobilerine tone ne perpiqemi ne fakt te kuptojme te gjitha nevojat tuaja. Kerkojme te mbajme cmimet me konkuruese ne treg sepse e dime mire qe nqs llogarite na dalin do te na dilni perseri per vizite dhe ju. Mbajme gjithashtu kontakt me klientin duke e mbajtur te informuar gjate gjithe kohes per trasportin dhe montimin. Gjithashtu kerkojme te dime shkallen e kanaqesise te klientit duke mbledhur sugjerime dhe keshilla. Keta 13 vjet eksperience na kane mesuar se ju jeni investimi yne me i madh.

CMIME TE QARTA
Qartesia e cmimeve jane pike krenarie dhe force per aktivitetin tone, ato jane te gjitha te vendosura dhe te ekspozuara ne vende qe te duken sa me mire, jane te gjitha me tvsh, me transport, me asistenze dhe montim te perfshire.

TRASPORT DHE MONTIM NE KOHE REKORD

Eshte e pakrahasueshme shpejtesia e trasportit dhe e montimit te mobiljeve tona. Ato kane sisteme montimi-smontimi te menjehershme qe e thjeshtesojne shume punen tone ndryshe nga shumica e mobilieve ne treg.

DISPONIBILITET I MENJEHERSHEM
Mobiliet tona jane te disponueshme menjehere. Ju mund te vini ne dyqanin tone dhe te merni mobiliet edhe me mjetin tuaj nqs deshironi. Ekspozimi yne rinovohet shpesh dhe ne keto raste produktet tona shiten edhe ne menyre gati per tu dorezuar pa pritur realizimin e porosise me cmime shume te leverdishme.

MOBILERI OKAZION: VENDI I OKAZIONEVE TE MEDHA

2013-11-20 41.334158,19.832525

Shpërndaj
41.334158 19.832525

Produktet e Mobileri Okazion