logo-kosharja-model

Kosharja ModelAdresa Babush i Muhaxherve
Vendi Lipjan, Kosovë
Telefoni # +38649205244
Fax # Ska informatë
Web Faqe Ska informatë
Rrjete sociale Ska informatë
Numri i punëtorëve Ska informatë
Viti themelimit 2013

Kosharja Model prodhon Kuzhina Klasike dhe Moderne sipas nevojes suaj , po ashtu prodhojm dhe Dhoma Gjumi , Tavolina , Komoda per TV dhe me porosi 

2017-09-13 42.471211,21.176734

Shpërndaj
42.471211 21.176734

Produktet e Kosharja Model