moler-050-m2-knauf-glet-llaqe-fasada-etj

MOLER 0.50 m² KNAUF GLET LLAQE FASADA ETJ

OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJ...

nnt-l-lili-1

N.N.T. L-LILI

N.N.T. L-LILI kryen te gjitha punet ndertimore

nnt-l-lili

N.N.T. L-LILI

Bëjm projektimin e te gjitha llojeve te shtepive me madhsi dhe forma te ndryshme si dhe osedojm katalog te ndryshem te projekteve tel:044 498 326     049 833 306

hiti-kamina

HITI KAMINA

Kamina dekorative, montues, elektrik, kamina me pelet, stufa, biokamina, dhe aksesore te ndryshem www.hiticompany.net [email protected] https://www.facebook.com/hitiKamina?fref=ts...

inox

INOX

INOX GJAKOVEINOX PRIZRENINOX FERIZAJhttps://www.facebook.com/InoxGjakove

imazhi-i-inox-it

Imazhi i INOX-it

Imazhi i INOX-it   coming soon...https://www.facebook.com/InoxGjakove

kamin-montues-me-ngrohje-qendrore-prity-tc-w28

KAMIN MONTUES ( me ngrohje qendrore) PRITY TC W28

Ne kompanine tone mund te gjeni Kamina Montues ( me ngrohje qendrore) me Qmimet me te lira ne treg.Per me shume na kontaktoni ne : 044-124-992Uebfaqja : www.Kamin.al Adresa : Magjistrale Pri...

oferta-verore

OFERTA VERORE

vetem me nje status: #inox ne facebook te INOXGjakove, ju perfitoni dhurate dhe 5% zbritje ne dollapa, tushkabina, pllaka, aksesoar, rubineta (bateria)Rr Tirana Pn (tranzit)  & Rr Skende...

hapja-e-inox

hapja e INOX

Me 14.06.2014 bëhet hapja e sallonit të sanitarisë & qeramikës mbi 1000m2, më i madhi në qytetin e Gjakovës, Rr Skenderbeu (ish poligoni)WELCOME

arktitekture-mobilim-design

arktitekture mobilim design

MSH DESIGNStudion dhe arredon ambiente banimi.Me arkitekt mihanil shtylla diplomuar ne arkitekture ne itali.Ofron:Seriozitet,profesionalizem mbeshtetur ne eksperience dhe Design ,Inovacion .Raport har...

arktitekt-tiran-elbasan

arktitekt tiran elbasan

MSH DESIGNStudion dhe arredon ambiente banimi.Ofron:Seriozitet,profesionalizem mbeshtetur ne eksperience dhe Design ,Inovacion .Raport harmonik midis dimensioneve dhe funksionalitetetit,Personalizim i...

moler-renovime

Moler-Renovime

Bejm te gjitha renovimet Bejm lyerjen me polocolor apo ngjyra tjeta me qmime shum te volitshme ne gjat lyerjes kemi prioritet te behet bukur qe ju te ndaheni te kenaqur dhe kemi kujdes te veqant...

pastrim

PASTRIM

Bejm pastrimin e objekteve afarise - banesore si dhe mirmbajtjen e banesav dhe hyrjev te banesav apo shtepive tuaja  bejm edhe pastrimin  e trpihav 1€m2 transporti FALAS Ne bejm pa...

shiten-banesat-ne-breg-diellit

Shiten banesat ne Breg diellit

PUHIZANje objekt shume atraktivNje lokacion fantastik ne Bregun e Diellit ne kryqezim te rrugeve ”Gazmend Zajmi dhe “Vellezerit Gervalla”- te BANESAT E PERHIMTA-Nje objekt shume atra...

dpzrexha-instal

D.P.Z''Rexha Instal''

D.P.Z''Rexha Instal''

fabrika-per-perpunimin-e-drurit-gateri

Fabrika per perpunimin e drurit "GATERI"

Gateri ofron një seri të produkteve si: · Dhoma· Kuzhina· Tavolina· Dyer· Dritare· Karrika· Shkallë· VerandaGateri është...

plane-per-shtepi

Plane për shtëpi

Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme, enterier, mbikqyrje dhe konsulta, gjithashtu posedojm edhe katalogun me projekte te shtepiave. P...

shiten-banesa

Shiten Banesa !

Objekti ndodhet ne rr.Pollog ne Tetovë, bloku urban 108, në afërsi të shkollës fillore "Naim Frashëri", shkollës së mesme medicinale dhe dy universite...